Klasyczna terapia QHHT Dolores Cannon

Klasyczna Terapia QHHT  –  Kwantowe Uzdrawianie Hipnozą metodą Dolores Cannon

Dla osób zainteresowanych dorobkiem i odkryciami Dolores Cannon zapraszam na klasyczne spotkanie Kwantowego Uzdrawiania Hipnozą QHHT.

Spotkanie polega na rozmowie wstępnej, na której ustalamy intencje z jakimi ktoś przystępuje do terapii, ustaleniu i zapisaniu pytań do podświadomości/nadświadomości,  a następnie na doświadczeniu sesji hipnozy w taki sposób w jaki nauczała Dolores Cannon. 

 

Spotkanie trwa około 6-8 godzin.

Dorota i.. Dolores Cannon

Dolores Cannon tak pisała o swojej metodzie:

„Teraz wiem, że jest to największa moc jaka istnieje. Zawiera całą wiedzę o wszystkim co kiedykolwiek było i co kiedykolwiek będzie. Tak więc, może odpowiedzieć na wszystkie pytania klienta i dać mu cudowne rady. Rady, których ja nigdy nie byłabym zdolna udzielić. Odkryłam, że „to” wie wszystko o wszystkich. Nie ma żadnych sekretów, więc bez wątpienia może pomóc, ponieważ dostrzega większy obraz. Zaczęłam dostrzegać w tym cudowną i budzącą respekt zdolność do natychmiastowego uzdrawiania. Stało się to najważniejszym elementem mojej pracy i jest tym, czego nauczam na całym świecie. „Oni” kiedyś mówili, że to jest terapia przyszłości. Teraz mówią, że to jest terapia na Teraz. Odkryłam, że SC mają odpowiedzi na wszystko. To jest potężne i wielkie, i jest całkowitą miłością. Dlaczego nie pracować z czymś takim? Zdejmuje to cały ciężar ze mnie, terapeuty. Muszę tylko zadawać odpowiednie pytania i siedzieć obserwując magię. I widzę jak cuda się zdarzają każdego dnia w moim gabinecie. Moi studenci z całego świata również donoszą o podobnych cudach. Czuję więc, że znaleźliśmy coś o ogromnym znaczeniu.”

Chcesz dowiedzieć się więcej? Przeczytaj artykuł: