SRT – oczyszczanie na odległość

SRT (Spiritual Response Therapy)

Jest to proces badania zapisów podświadomości i duszy w celu odkrycia i uwolnienia ukrytych blokad naszego zdrowia, szczęścia czy rozwoju duchowego. W metodzie SRT lokalizujemy blokujące nas energie, a następnie je oczyszczamy. Usunięte bloki i programy odblokowują negatywne wzorce w podświadomości i zapisów duszy (Akaszy). W ten sposób osoba kierowana do tej pory nieharmonijnymi przekonaniami i pragnieniami staje się wolna i może żyć zgodnie ze swoim największym potencjałem duchowym. Kiedy program jest oczyszczony, cała nieharmonijna energia, którą ze sobą niósł jest zniwelowana, pozostaje tylko wiedza i mądrość zdobyta poprzez doświadczenie. Daje to możliwość realizacji swoich celów i planów życiowych .

SRT polega na czyszczeniu różnych zaszłości z tego życia i innych wcieleń, przeprowadzania czyszczenia energetycznego, zdejmowaniu blokad, usuwaniu klątw, złożonych przyrzeczeń z poprzednich wcieleń (np. śluby czystości czy ubóstwa) itp.
Osoba decydująca się na terapię przysyła mail w którym zapisuje generalną intencję i podaje listę osób z którą łączyły ją lub łączą jakieś negatywne doświadczenia.
Po oczyszczeniu, w ciągu kilku dni, dostaje maila z ogólną informacją na temat, co zostało oczyszczone i otrzymuje ewentualne wskazania i zalecenia.

Można zamówić czyszczenie SRT dla dowolnej osoby jako, że 

czyszczenie jest przeprowadzane za zgodą i przy prowadzeniu Wyższego Ja tej osoby. Nie stanowi jednak gwarancji, że osoba  oczyszczona na wyższych poziomach będzie chciała dokonać w swoim życiu zmian z poziomu świadomego.

Zlecenie czyszczenia SRT 

Zlecając i opłacając zlecenie upewnij się, że przesyłasz swój mail kontaktowy. W bramce PayPal adres mailowy jest przesyłany automatycznie. Przy innych sposobach płacenia należy wpisać swój mail w komentarzu. 

Możesz równiez zlecić czyszczenie mailem i zapłacić 330PLN bezpośrednio na konto bankowe

Po opłaceniu, na maila podanego w zamówieniu otrzymasz potwierdzenie przyjęcie zamówienia wraz z informacją jakie dane dobrze byłoby podać, aby czyszczenie mogło zostać przeprowadzone. W ciągu kilku dni  sesja czyszczenia zostanie przeprowadzona. Następnego dnia po przeprowadzeniu sesji SRT otrzymasz maila z informacją o tym, co zostało transformowane wraz z ewentualnymi zaleceniami.