Sesja na PREZENT

Regulamin kupna sesji na prezent

Istnieje możliwość wykupienia sesji uzdrawiania w ramach prezentu dla dowolnej osoby.

W tym celu należy wypełnić poniższy formularz, a następnie opłacić sesję bezpośrednio na konto lub korzystając z jednej z bramek płatności. 

Po wpłynięciu płatności na konto w odpowiedzi otrzymuje się maila potwierdzającego wykupienie sesji na rzecz osoby wpisanej w rezerwacji sesji. 

Jeśli w formularzu zaznaczono opcję potwierdzenia voucherem, do maila potwierdzającego będzie załączony voucher w formie pdf. Plik trzeba otworzyć i wydrukować we własnym zakresie. 

Opłata

W przypadku ceny promocyjnej należy uiścić odpowiednią kwotę promocyjną za pomocą jednej z poniższych opcji:

Termin sesji

Po otrzymaniu prezentu w postaci sesji w MIKO – Terapie i Rozwój, osoba obdarowana  przesyła mailem prośbę o wyznaczenie terminu sesji na adres info@mikoterapie.pl 

W treści maila może zaznaczyć jakie terminy i godziny byłyby da niej najdogodniejsze. W odpowiedzi otrzyma propozycję terminu i wszystkie niezbędne informacje dotyczące sesji.

Zwroty

Jeśli kupujący zdecyduje się zrezygnować z dokonanego zakupu winien zgłosić swoją rezygnację mailem na adres info@mikoterapie.pl

Jeśli mail z rezygnacją wpłynie do 48godzin po zapłacie, wpłacona kwota będzie zwrócona w całości na konto z którego ją opłacono.

Po upływie 48h, ale nie więcej niż 14dni od dnia zapłaty, po otrzymaniu maila z rezygnacją, wpłacona kwota będzie zwrócona w wysokości 50%.

Po upływie 2 tygodni od dnia zapłaty pieniądze nie będą zwracane.

Przykładowy Voucher Podarunkowy

voucher podarunkowy