8-10 lipca 2022 MIKO na targach Life Balance Congress

W „MIKO – Terapie i Rozwój” pokazujemy ludziom, że mają dużo więcej mocy, zdolności samouzdrawiania, siły, talentów i zdolności niż sobie zdają z tego sprawę. Przejęte blokady, traumy i wyparte emocje naszych przodków oraz nieświadome, negatywne programowanie naszego otoczenia, powodują, że często żyjemy cudzymi prawdami na własny temat i wizją niedobrego, zagrażającego świata. Większość z nas nieświadomie utrzymuje te negatywne przekonania, co przejawia się zmęczeniem, depresją czy ciągłą walką o zdrowie, szczęście czy spełnienie. Kiedy usunie się taki „nałożony” pancerz człowiek zaczyna poznawać samego siebie, odkrywa co lubi robić i co tak naprawdę powoduje, że chce mu się żyć i działać. To fascynujący proces, który przynosi wielką ulgę, redukuje codzienny stres i pozwala na doświadczanie życia w pozytywny sposób. Kiedy uwolni się z ciała nagromadzone przez lata negatywne emocje,  to doświadczamy „cudów”. Uzdrawia się ciało, odchodzą powtarzające się negatywne doświadczenia, człowiek czuje wewnętrzny spokój i radość.

Stosowane metody:

Totalna Biologia / Recall Healing,  BioPsychoGenealogia, Kwantowe Uzdrawianie Hipnozą QHHT, DeHipnoza, Regresja Hipnotyczna, Higiena Emocjonalna, Spiritual Response Therapy oraz wybrane elementy z wielu innych metod.

Serdecznie zapraszamy do naszego stanowiska A11:

  • na rozmowę o tym w czym i w jaki sposób możemy pomóc, na czym polega spotkanie, jak działają konkretne metody oraz odpowiemy na wszelkie pytania i wątpliwości dotyczące pracy słowem, wizją czy hipnozą
  • na poznanie oferty i rezerwację terminu sesji, warsztatów lub wykładów
  • po 20% rabat na wybrane warsztaty*
  • po 20% rabat na spotkanie indywidualne*
  • do zakupu książki w wersji polskiej i angielskiej „Jesteś Swoim Mistrzem!”(zbioru opisu metod i technik do samodzielnego stosowania) wraz z autografem.

KONKURS:

Wygraj książkę „Jesteś Swoim Mistrzem!” lub wybrany warsztat lub 3 godzinną sesję indywidualną ze zniżką 50%*

* do wykorzystania do końca października 2022