Usuwanie niekorzystnych zapisów u dzieci

Usuwanie niekorzystnych zapisów w podświadomości u dzieci

Wiedząc jak wiele niekorzystnych zapisów w podświadomości niesiemy z okresu dzieciństwa oraz dziedziczymy po przodkach, można „uwolnić” swoje dzieci od takich obciążeń.
Każdemu dziecku przydałaby sie taka świadoma postawa rodziców, jednak kiedy dziecko rodzi sie z jakimś obciążeniem zdrowotnym czy psychicznym wtedy bardzo korzystnie jest poszukać praprzyczyn u przodków po których dziedziczy oraz prześledzić Plan//Cel dziecka (okres półtora roku przed i po narodzeniu).
Jeśli pracujemy nad oczyszczeniem niekorzystnych zapisów w podświadomości naszego własnego dziecka czy wnuka, to mamy w pamięci bardzo dużo faktów, które możemy użyć do uświadomienia sobie połączeń pomiedzy danymi wydarzeniami, a obecnymi negatywnymi emocjami czy zachowaniami dziecka.

Dzieci do 6 roku życia są jeszcze na tyle połączone podświadomością z rodzicami, że uświadomienie sobie przyczyny przez rodzica jest równoznaczne z uwolnieniem podświadomości dziecka z danego zapisu.

Dla dzieci powyżej 6 roku życia szukamy praprzyczyn obciążeń w taki sam sposób, ale przekazujemy te informacje podświadomości dziecka jak śpi lub w inny sposób, który trzeba opracować w odniesieniu do cech osobowości dziecka.
Praca odbywa sie bez uczestnictwa dziecka w sesji i polega na poszukiwaniu przyczyn obciążeń za pomocą opracowania drzewa genealogicznego dziecka i jego schematu Planu//Celu.

Powyżej 16roku życia młody człowiek powinien sam chcieć dokonać w swoim życiu zmian i może zgłosić się na sesję indywidualna za zgoda i wiedzą rodzica.