Targi Ezoteryczne WARSZAWA 25-26 marca 2023

DOROTA ZIEMBA-MIŁEK – TERAPIE SŁOWEM, WIZJĄ I HIPNOZĄ – WARSZTATY / WYKŁADY/ SAMOUZDRAWIANIE

Zapraszam do stoiska nr. 25 na I piętrze 

Targi Ezoteryczne Warszawie

25 listopada 2023 w godzinach 12-18
26 listopada 2023 w godzinach 10-18

Przejęte traumy i wyparte emocje przodków, własne trudne doświadczenia oraz nieświadome, negatywne programowanie otoczenia, powodują, że często żyjemy cudzymi prawdami na własny temat oraz wizją niedobrego, zagrażającego świata. Większość z nas nieświadomie utrzymuje te negatywne przekonania i… choruje, ma depresję lub odczuwa zmęczenie życiem, ciągłą walką o przetrwanie, szczęście, czy spełnienie.

Moja praca to odkrywanie co obciąża klienta w podświadomości, a następnie oczyszczenie i transformacja tego, co niekorzystne oraz przekazanie technik dzięki którym każdy samodzielnie może skutecznie kreować swoje dalsze życie.

 

Kiedy z umysłu usunie się krępujące przekonania, a z ciała oczyści nagromadzone przez lata negatywne emocje,  to zaczynają się dziać „cuda”. Znikają nękające dolegliwości ciała czy psychiki, odchodzą powtarzające się negatywne doświadczenia, a człowiek zaczyna odczuwać  wewnętrzny spokój i radość życia. Istnieje wiele metod aby dotrzeć do takiego stanu.

W mojej pracy opieram przede wszystkim na: Totalnej Biologii / Recall Healing, BioPsychoGenealogii, Kwantowym Uzdrawianiu Hipnozą QHHT metodą Dolores Cannon, Regresji Hipnotycznej, Wizualizacji, Medytacji, Higienie Emocjonalnej, Spiritual Response Therapy oraz na najskuteczniejszych elementach wielu innych metod.

Na targach zapraszam do stoiska nr 25 na 1 piętrze:

– na rozmowę w czym i w jaki sposób mogę pomóc, na czym polega spotkanie, jak działają konkretne metody oraz odpowiem na wszelkie pytania i wątpliwości dotyczące pracy słowem, wizją czy hipnozą i co można nimi zmienić,

– na zapisy na warsztaty z 20% zniżką

– na rezerwację terapii z 20% zniżką

– na poznanie oferty i rezerwację wykładów

oraz do kupienia książka z autografem „Jesteś Swoim Mistrzem!” (kompendium metod i technik do samodzielnego stosowania ) –  w wersji polskiej i angielskiej