Książka, którą można polecić każdemu

„Jesteś Swoim Mistrzem!” Doroty Ziemby-Miłek – książka, którą można polecić każdemu!

      Książka „Jesteś Swoim Mistrzem!” Doroty Ziemby-Miłek jest przewodnikiem po obszernej wiedzy z zakresu nowatorskich, ale sprawdzonych w praktyce, metod, umożliwiających osiąganie szybkich rezultatów w poprawie zdrowia i jakości życia.

Zawiera opis podstaw działania, podaje szczegółowy instruktaż oraz tłumaczy kiedy i w jaki sposób warto stosować przedstawione techniki.
Autorka zachęca do samodzielnego oczyszczania niekorzystnych zapisów pozostających na co dzień poza naszą świadomością. Opisuje różnice między świadomością, a podświadomością i ukazuje, w jaki sposób możemy mieć na nie wpływ.
W trakcie lektury czytelnik otrzymuje wiele wskazówek jak samodzielnie transformować zarówno biologię naszego ciała, jak i psychikę.
To, czego doświadczasz jest rejestrowane przez Twoje zmysły i zanim wywoła konkretną reakcję jest „przepuszczane” przez zapisy w podświadomości i interpretowane w zależności od tego, co znajduje się w Twojej „bazie danych”. Te same okoliczności u jednych wywołają lęk, u drugich zachwyt, a u innych jeszcze wiele odmiennych reakcji.

Co wywołują u Ciebie? Przeczytaj i sprawdź!

W książce znajdziesz metody skutecznie usuwające zapisy w podświadomości, które są przyczyną niekorzystnych doświadczeń (chorób, niedomagań, silnych emocji i blokad). Stosując je możesz odmienić swoje życie, uzdrowić ciało, pozbyć się tego, co postrzegasz jako negatywne i przeszkadzające Ci w osiągnięciu sukcesu.
Autorka zaprasza do wyboru metody albo z tych przeznaczonych dla osób podchodzących do życia w sposób bardzo racjonalny, albo z takich, które będą odpowiadać tym, którzy postrzegają istnienie w sposób intuicyjny.
Nie narzuca trybu postępowania.

Zachęca do rozpoczęcia zmian w życiu poprzez wykorzystanie metod, które Cię przekonają i wzbudzą Twoje zaufanie.

ksiązka

„Jesteś Swoim Mistrzem!” otwiera drzwi do świata, w którym zaczynasz mieć realny wpływ na swoje doświadczenia. Jest przekrojem najnowszej wiedzy i codziennym przewodnikiem po metodach pracy ze świadomością i podświadomością w osiąganiu pozytywnej odmiany życia, własnego lub Twoich bliskich.

Dorota Ziemba-Miłek

22 sierpnia 2017