SamoRozwój

Jeśli chcesz pracować indywidualnie i samodzielnie transformować skutecznie to, co Ci nie pasuje w Twoim życiu, możesz oprzeć się na mojej książce „Jesteś Swoim Mistrzem!” i ruszyć w drogę samopoznania i pozytywnych zmian.

Już sam fakt, że czytasz te mówi o tym, że zaczynasz dojrzewać do tego żeby przejąć odpowiedzialność za swoje życie. A może już czujesz, że dużo więcej zależy od Ciebie niż Cię uczono?

W pierwszej części „Kreacja Rzeczywistości” poznajesz mechanizmy tworzące naszą rzeczywistość. Jest to ważna część, ponieważ trudno mieć wpływ na swoje życie, jeśli nie rozumiesz  jak chwila po chwili tworzysz swoje przyszłe doświadczenia.
W drugiej części „Zrozumienie procesu przemian” zapoznajesz się ze sposobami jakimi możesz zacząć przemieniać to, czego wolałbyś/wolałabyś nie doświadczać w życiu.
Część trzecia „Znajdź otwarte drzwi” pomaga dokonać wyboru metody, od której możesz zacząć swoją indywidualną pracę, zawiera opisy metod i prezentuje sposób w jaki można je stosować.
Część czwarta „Jesteś Swoim Mistrzem!” radzi jak pozytywnie wykorzystywać codzienne życie, konflikty i problemy dnia codziennego,  do poznania samego siebie i do twórczego procesu przemian. Zawiera również opisy przykładów z mojej praktyki oraz  doradza co możesz robić w przypadku kiedy masz wrażenie, że nie osiągasz sukcesu.
Część piąta „Dodatki” zawiera tabele, których możesz użyć do pracy z samym/ą sobą oraz spis wszystkich metod i technik prezentowanych w treści książki. Na końcu zamieszczona jest bibliografia (książki i strony internetowe), którą można wykorzystać do pogłębienia informacji na tematy, które wzbudziły Twoje szczególnie zainteresowanie.

ksiązka

Już sam fakt, że czytasz te mówi o tym, że zaczynasz dojrzewać do tego żeby przejąć odpowiedzialność za swoje życie. A może już czujesz, że dużo więcej zależy od Ciebie niż Cię uczono?

Jako inspiracji możesz również użyć jednego z artykułów, które publikowane w pismach i na stronach do rozwoju osobistego zachęcają do świadomej pracy nad swoim poziomem świadomości i nad samouzdrawianiem.

Wersja angielska książki:

Jeśli masz więcej pytań lub dążysz do rozwiania różnych wątpliwości, potrzebujesz pomocy w odnalezieniu i usunieciu praprzyczyn problemów,  zapraszam na sesję indywidualną, wykład lub warsztaty.

Inspiracje do Samorozwoju

Połączenie ze Źródłem – Poprzez wizualizację połączenia się ze światłem płynącym bezpośrednio ze Źródła możesz podwyższyć swoje wibracje, otworzyć się na tyle Światła, aby to, co męczy Cię w życiu, zostało transformowane w korzystny dla Ciebie rezultat:

15 minut na temat w jaki sposób twórczo można wykorzystać spotkanie rodzinne: