Strona Główna

Witaj! 

Nazywam się Dorota Ziemba-Miłek. Od kilkunastu lat zajmuję się stosowaniem w praktyce najnowszej wiedzy na temat naturalnych możliwości każdego człowieka  w świadomym uzdrawianiu się i samorozwoju. Wierzę, że każdy może znaleźć praprzyczyny swoich problemów, usunąć je i nauczyć się jak w życiu codziennym radzić sobie z przeciwnościami w taki sposób, aby żyć w szczęściu i spełnieniu.

portret

Prowadzę sesje indywidualne, warsztaty i wykłady z zakresu pochodzenia chorób, praprzyczyn dolegliwości, dziedziczenia nierozwiązanych konfliktów, Recall Healing/Totalnej Biologii, Psychogenealogii, medytacji, hipnozy, wizualizacji, samorealizacji oraz  rozwoju duchowego i innych.

Uczę jak uwolnić się od przeszłości, niepożądanych wzorców, uwarunkowań i uzależnień. 
Przekazuję narzędzia do uwalniania się od zbędnych emocji, do odzyskiwania energii i unikania niekorzystnych sytuacji i wpływu toksycznych osób.
Wprowadzam w świat medytacji i odmiennych stanów świadomości.

Dla każdego klienta dobieram sposób przeprowadzania terapii, a po wspólnym ustaleniu planu spotkania przechodzimy do jego realizacji. W ten sposób usuwamy kolejne elementy przyczyny problemu. Stosowane metody zależą od gotowości i poziomu świadomości osoby zgłaszającej się na spotkanie.

Każda terapia jest niepowtarzalna jako, że każdy człowiek jest unikalny, ma swoją historię, zestaw przekonań i własny sposób myślenia.

Moja Misja

To, co czuję jako swoja misję, to uświadamianie ludziom, że mają dużo więcej mocy samouzdrawiania, siły, talentów i zdolności, niż sobie zdają z tego sprawę. Przejęte blokady, traumy i wyparte emocje naszych przodków oraz nieświadome, negatywne programowanie rodziny i naszego środowiska, powodują, że często żyjemy „cudzymi” prawdami na własny temat i wizją niedobrego, zagrażającego świata. Większość z nas nieświadomie utrzymuje te negatywne przekonania i ma depresję, jest zmęczona życiem i ciągłą walką o przetrwanie.
Kiedy usunie się taki „nałożony” pancerz człowiek zaczyna poznawać samego siebie, odkrywać co lubi robić i co tak naprawdę powoduje, że chce mu się żyć i działać. To fascynujący proces, który przynosi wielką ulgę, redukuje codzienny stres i pozwala na doświadczanie życia w pozytywny sposób.

Kiedy uwolni się z ciała nagromadzone przez lata negatywne emocje,

 to zaczynają się dziać „cuda” –  uzdrawia się ciało, odchodzą powtarzające się negatywne doświadczenia, człowiek czuje wewnętrzny spokój i radość. Istnieje wiele metod aby dotrzeć do takiego stanu. Każdy ma swoją własną ścieżkę, a najlepszą metodą dla niego jest ta, która.. po prostu na niego działa.

Moją misją jest pomaganie ludziom znaleźć i zastosować w praktyce taki zestaw metod, które odpowiada ich bieżącym przekonaniom i preferencjom, a które przyniosą najlepsze i najszybsze efekty.

Moją Misję realizuję poprzez prowadzenie:

Sesji indywidualnych

Online i bezpośrednich - zobacz więcej..

Sesji grupowych

Online i bezpośrednich - medytacji, sesji hipnozy i wizualizacji - zobacz więcej..

Warsztatów

Online i stacjonarnych - zobacz więcej..

Wykładów

Online i stacjonarnych w ramach dzielenia sie wiedzą o metodach - więcej..

wahadełko

SRT

Oczyszczanie ograniczających zapisów na odległość - więcej..

SamoRozwój & SamoUzdrawianie

Całe życie interesowałam się możliwościami ludzkiego mózgu i rozwijaniem jego potencjału. Z czasem zrozumiałam, że mózg, ciało i emocje współpracują ze sobą cały czas i brak równowagi w jednym z elementów pociąga za sobą zmiany w pozostałych. Zaczęłam studiować ten temat, chodzić na wykłady, brać udział w warsztatach. Wszystkie nowopoznane metody i techniki stosowałam najpierw na sobie, a kiedy zaczęłam dostrzegać ich pozytywne działanie, to również zaczęłam pomagać rodzinie, przyjaciołom i znajomym. Oni przysyłali do mnie swoich bliskich i znajomych. Po kilku latach praktyki musiałam dokonać wyboru i albo zająć sie tym zawodowo, albo odsyłać potrzebujących ze względu na brak czasu. Decyzja zaowocowała powstaniem „MIKO – Terapie i Rozwój”.  Po kilku latach  takiej pracy, po odbyciu tysięcy sesji z klientami, poczułam, że zdobytą wiedzą i doświadczeniem warto podzielić się z większą ilością ludzi. W ten intencji napisałam książkę: 

„Jesteś Swoim Mistrzem!”

Jest to zestawienie i opis współczesnych metod uzdrawiania i samorozwoju. Pomaga rozpocząć drogę do samopoznania i doświadczania pozytywnych zmian.

Jeśli chcesz pracować nad sobą i transformować skutecznie to, co nie pasuje Ci w Twoim życiu, możesz oprzeć się na metodach i technikach przedstawionych szczegółowo w mojej książce .

Obecnie w sprzedaży jest wydanie II z roku 2020.

W  swojej pracy możesz zainspirować się również innymi moimi publikacjami: